close
تبلیغات در اینترنت
تجربه کسب درآمد از اینترنت
اللهم عجل لولیک الفرج

د یـــــــــد گـــــا ه= تبادل اندیشه های من و شما

همانطورکه خیلی از شما و کسانی که به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند می دانید، روش ها و شیوه های مختلفی جهت اینکار جود دارد که با کمی جستجو در محیط اینترنت و مشاهده سایت های مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند به آنها پی خواهید برد.

 

بطور مثال کسب درآمد از کلیک روی آگهی ها یا جستجو در گوگل،همکاری در فروش فایل یا محصولات پستی،استفاده از پاپ آپ در وبسایت یا وبلاگ،آپلود و دانلود فایل،لینک های کوتاه کننده،ایجاد فروشگاه شارژ اینترنتی و ....

که در این سالهای اخیر تعداد این گونه سایتهایی که به شما امکان کسب درآمد می دهند رو به افزایش است و البته شمار سایت های کلاهبردار و نامطمئن نیز همین طور.

خود بنده نیز در اوایل که تصمیم گرفتم در کنار وبگردی،درآمدی هم از بودن در اینترنت بدست بیاورم متأسفانه بدلیل ناآگاهی به بعضی از این سایت های ناکارآمد و یا کلاهبردار برخورد کردم  و میشود گفت بزرگترین سرمایه ام یعنی وقت و زمانم رو تلف کردم و در قبال آن هیچ چیز بدست نیاوردم. جالب است بدانید که در برخی از بسته های کسب درآمد که تهیه کردم نیز از این قبیل سایتها صحبت به میان آمده است.

البته این هم یک تجربه است و بایستی تجربه کرد تا بتوان مسیر درست را پیدا کرد.

 

شما بایستی با خود بسنجید ببینید در مقابل وقتی که برای این منظور صرف می کنید،چه اندازه موفق به دستایابی به هدفتان بوده اید و چه چیزی را بدست آورده اید.

باید این رو متذکر بشوم که کسب درآمد فراوان از اینترنت نه به آن راحتی است که در خیلی از تبلیغات پکیج های درآمدزایی در اینترنت به وفور می توان دید و نه به آن سختی که بخواهیم از این بستر عالی جدا شویم و از فکر آن بیرون بیاییم.

 

در ادامه پست هایی که در رابطه با این موضوع قرار خواهم داد،شما را با سایت های مطمئن و خوبی که به روشهای گوناگون درآمد زایی از اینترنت را فراهم نموده اند و خودم نیز تاکنون بدون هیچ مشکلی در آنها فعالیت داشته و از آنها برداشتی داشتم را معرفی خواهم کرد.

با ما همراه باشید...


طبقه بندي: ----، کسب درآمد از اینترنت،
برچسب ها:کسب درآمد از اینترنت، تجربه کسب درآمد،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 6

[ چهارشنبه 12 اسفند 1394 ] [ 14:14 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما