close
تبلیغات در اینترنت
داستان موفقیت
اللهم عجل لولیک الفرج

د یـــــــــد گـــــا ه= تبادل اندیشه های من و شما

داستان موفقیت مرد ۴۲ ساله فقیر هندی

 

موفقیت مساوی با اراده بالای افراد است. مانند مصطفی که در روستای دورافتاده هند زندگی می کرد و اکنون صاحب یک شرکت است. شاید برای تان جالب باشد داستان مردی ۴۲ ساله در یک روستای دور افتاده از هند را بدانید؛ فردی که پدرش کارگر بود و مادرش چیزی از مدرسه نمی دانست.

 

این داستان زندگی فردی است که در کلاس ششم مردود شد اما با تلاش بسیار توانست به دانشکده محلی مهندسی کولیکات (موسسه ملی تکنولوژی کنونی هند) و موسسه مدیریت هندی بنگالور بپیوندد. مردی که تصمیم گرفت یک کارآفرین نمونه شود و مردم مناطق محروم را صاحب شغل کند.

ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:داستان موفقیت، مرد هندی، مصطفی، داستان موفقیت مرد هندی،
امتياز : :: نتيجه : 5 امتياز توسط 1 نفر مجموع امتياز : 5
تعداد بازديد مطلب : 37

[ جمعه 26 آذر 1395 ] [ 21:43 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

فروشندگی

تست: آیا شما فروشنده ماهری هستید؟!

 
شاید بیش از هر شغل دیگری، فروشندگی دارای فراز و نشیب باشد. با این حال یک ویژگی مشترک ستارگان بالقوه فروش عشق آنها به فروشندگی و نگاه مثبت آنها به این کار است.
 

روانشناسی برتر : شاید بیش از هر شغل دیگری، فروشندگی دارای فراز و نشیب باشد. با این حال یک ویژگی مشترک ستارگان بالقوه فروش عشق آنها به فروشندگی و نگاه مثبت آنها به این کار است. روی آوردن به فروشندگی از روی اجبار و عدم صداقت در این حرفه نشان می دهند که در بلندمدت فرد با مشکل مواجه خواهدشد. بنابراین لازم است همین ابتدای سال لحظه ای توقف کنیم و درباره افکار و رفتارمان فکر کنیم. پاسخ صادقانه شما به سوالات زیر و خواندن تحلیل هایی که برای هر سوال ذکر شده به شما کمک خواهدکرد که در مسیر درستی گام بردارید.

پاسخ سوالات زیر را با «مثبت» یا «منفی» بدهید. ذهن خود را باز نگه دارید و از خود بپرسید که آیا پاسخ های شما و نظراتی که در ادامه آمده منعکس کننده رفتار و احساسات شما است.

ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:فروشندگی، تست، تست فروشندگی، تست: آیا شما فروشنده ماهری هستید؟،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 24

[ چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395 ] [ 14:18 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

 

✔️داستان کوتاه (معرفت در درون تو است)

 

📕شاگردی که شیفته استادش بود تصمیم گرفت تمام حرکات و سکنات استادش را زیر نظر بگیرد. فکر می کرد اگر کارهای او را بکند فرزانگی او را هم به دست خواهد آورد. استاد فقط لباس سفید می پوشید، شاگرد هم فقط لباس سفید پوشید. استاد گیاهخوار بود شاگرد هم خوردن گوشت را کنار گذاشت و فقط گیاه خورد. استاد بسیار ریاضت می کشید و شاگرد تصمیم گرفت ریاضت بکشد و برای همین هم روی بستری از کاه می خوابید.

 

مدتی گذشت. استاد متوجه تغییر رفتار شاگردش شد. به سراغ او رفت تا ببیند چه خبر است. شاگرد گفت: «دارم مراحل تشرف را می گذرانم. سفیدی لباسم نشانه ی سادگی و جستجو است. گیاهخواری جسمم را پاک می کند. ریاضت موجب می شود که فقط به معنویت فکر کنم.»

 

استاد خندید و او را به دشتی برد که اسبی سفید از آن می گذشت. بعد گفت: آن حیوان را آنجا می بینی؟ او هم موی سفید دارد، فقط گیاه می خورد و در اصطبلی روی کاه می خوابد. 

فکر می کنی اهل معنویت است؟

 

تمام این مدت فقط به بیرون نگاه کرده ای در حالی که

در دیار معرفت امور ظاهری هیچ اهمیتی ندارند.


طبقه بندي: ----، موفقیت، داستان های کوتاه ولی آموزنده،
برچسب ها:داستان کوتاه، شاگرد و استاد، معرفت، داستان کوتاه و آموزنده، معرفت در درون توست،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 18

[ پنجشنبه 09 ارديبهشت 1395 ] [ 16:1 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

 

📢نمازی برای برآورده شدن حاجات به توصیه آیت‌الله بهجت رحمه‌الله

 

 

🔷آیت‌الله بهجت رحمه‌الله اطرافیان و شاگردان خود را بسیار به خواندن نماز روز پنجشنبه توصیه می‌کرد و می‌فرمود: 

 

✨«آیت‌الله سید مرتضی کشمیری هر وقت این نماز را می‌خواند، هدیه‌ای برای او می‌رسید».✨

 

🍂نماز حاجات روز پنج‌شنبه🍂

 

📃شیوه خواندن نماز از کتاب جمال‌الاسبوع سیدبن‌طاووس

چهار رکعت (دو نماز دورکعتی)

 

🔰 #نماز_اول:

 

🍃در رکعت اول بعد از حمد ۱۱بار سورۀ توحید

 

🍃در رکعت دوم بعد از حمد ۲۱بار سورۀ توحید

 

🔰 #نماز_دوم:

 

🍃در رکعت اول بعد از حمد ۳۱بار سورۀ توحید

 

🍃در رکعت دوم  بعد از حمد ۴۱بار سورۀ توحید

 

🌿بعد از سلام #نماز_دوم ۵۱بار سورۀ توحید و ۵۱بار «اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد» را بخواند و سپس به سجده برود و ۱۰۰بار «یاالله یاالله» بگوید و هرچه می‌خواهد از خدا درخواست کند.

 

🌺پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله فرمود:

 

🌳اگر از خدا بخواهد که کوهی را نابود کند کوه نابود می‌شود؛

 

💠نزول باران را بخواهد به‌یقین باران نازل می‌شود؛

 

🔰همانا هیچ‌چیز مانع میان او و خداوند نیست؛

 

♻️خداوند متعال بر کسی که این نماز را بخواند و حاجتش را از خدا نخواهد غضب می‌کند.


طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:نماز، نمازی برای برآورده شدن حاجات،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 24

[ جمعه 27 فروردين 1395 ] [ 23:24 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

برگرفته از  : http://www.minikar.com

برای مدیریت زمان خود بهتر است ابتدا فعالیتهای مخرب که موجب میشود بهره وریتان کاهش یابد را شناسایی و از دور خارج کنید.

اولین توصیه ما برای مدیریت زمان این است که سعی کنید همیشه با کمک دیگران به انجام کارهای بزرگ خود بپردازید به این ترتیب شانس موفقیت شما افزایش می یابد .

معمولاً فرآیند ساختن یک نام‌تجاری که در ذهن مشتریان جای بگیرد برای کارآفرینانی که بودجه‌ و منابع مالی محدودی دارند زمان‌بر است و انرژی زیادی لازم دارد. اگر برای پیگیری ایده‌ی خود و کسب موفقیت در کارآفرینی به اندازه‌ی کافی مشتاقید، با اختصاص دادن بخش کوچکی از پس‌انداز خود برای امور حاشیه‌ای، عمده‌ی وقت خود را صرف پیگیری ایده‌ی اصلی کنید. برای مدیریت زمان بهتر است  درزمانی که صرف آگاهی‌سازی مشتریان نسبت به کسب و کار خود می‌کنید صرفه جویی کنید . راه‌اندازی یک وبسایت و ایجاد چند صفحه در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌تواند فکر خوبی باشد.

برای کسب موفقیت ، وب سایت حال حاضر خود را به صورت فعال نگهدارید. مردم به دنبال شما هستند و انتظار دارند که وبسایتتان حاوی اطلاعات دقیق باشد. اطلاعات محصولات و پیشرفتهای اخیرتان را به روز رسانی کنید و کاری کنید که مشتریان شما را به سرعت پیدا کنند. این کار را به کارمندان خود بسپارید،  آنها در فواصل زمانی خاص وب سایت شما را به روز رسانی خواهند کرد و موجب می شوند تا از دید مشتری، حرفه ای به نظر برسید.

سعی در انجام دادن تمام امور بطور كامل و بی عیب و نقص  به تنهایی امکانپذیر نیست .
اكثر بازرگانان از ذكاوت لازم برای كار و تجارت برخوردارند. اما اداره كردن یك كسب و كار كوچك، پیچیدگیهای خاص خود را دارد. سعی نكنید كه همه كارها را خودتان انجام دهید و بخواهید كه تمام كارها كامل و بدون نقص انجام شودمثل زمان  پیش آمدن مشكلات حقوقی، به جای تكیه بر دانش شخصی خود، از یك وكیل مجرب كمك می گیرید.

در بسیاری از  زمینه ها همینگونه است و با کمک نیروهای حرفه ای می توانید نتیجه بهتری کسب کنید.


طبقه بندي: ----، موفقیت، کسب درآمد از اینترنت،
برچسب ها:مدیریت زمان، کسب و کارهای کوچک، وب سایت مینی کار، سایت مینی کار،
امتياز : :: نتيجه : 5 امتياز توسط 1 نفر مجموع امتياز : 5
تعداد بازديد مطلب : 18

[ چهارشنبه 25 فروردين 1395 ] [ 15:38 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

خلاقیت

من که خیلی ها رو دیدم که محصولات بسیار معمولی شان را با کمی ابتکار در بسته بندی با قیمت بیشتر فروخته اند یا فروششان چندبرابر شده و به همین سادگی به موفقیت رسیده اند.

پس اگرمی خواهید به اهدافتان در فروش برسید،یکی از این راهها پیاده سازی ایده و فکر روی محصول و به عبارت دیگر کمی خرج کردن خلاقیت از ذهن خلاقتان هست.


طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:خلاقیت در بسته بندی، بسته بندی محصولات، خلاقیت،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 18

[ دوشنبه 16 فروردين 1395 ] [ 12:41 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
در سال ۱۹۶۴، اسپنسر سیلور، چسبی ساخت که اصلا خوب کار نمی‌کرد. آنچنان که باید قدرت چسبندگی نداشت و خشک هم نمی‌شد. هیچ چیز را به خوبی نمی‌شد با آن چسباند.
 
وبسایت یک پزشک - علیرضا مجیدی: در سال ۱۹۶۴، اسپنسر سیلور، چسبی ساخت که اصلا خوب کار نمی‌کرد. آنچنان که باید قدرت چسبندگی نداشت و خشک هم نمی‌شد. هیچ چیز را به خوبی نمی‌شد با آن چسباند. با این همه، این شیمیدان شرکت تولیدی و معدن‌کاری تری ام، با خود اندیشید که چنین چیزی در زندگی روزمره می‌تواند کاربرد داشته باشد. سال‌ها، او با هر کس که در شعبه مرکزی شرکت تری ام واقع در مینه‌سوتا می‌دید، درباره این اختراعش گفتگو می‌کرد و سعی داشت دیگران را وادار کند که به این چسب و کاربردهایش بیشتر فکر کنند.

چگونه یک اختراع بی‌فایده تبدیل به یک محصول جذاب و محبوب شد: تاریخچه کاغذ چسب‌دار یا استیکی نوت

حدود ۱۰ سال بعد، یکی از کارکنان تری ام به نام آرت فری که اتفاقا عضو گروه کر کلیسای پاول هم بود، می‌خواست متن سرود را با استفاده از یک تکه کاغذ، به کتاب سرودنامه خود بچسباند، ولی خیلی اوقات هنگام خواندن، وقتی می‌خواست زیرچشمی به سرود چسبیده شده نگاه کند، آن تکه کاغذ افتاده بود. آرت فری ناگهان یاد مکالمه‌ای افتاد که دو سال پیش با اسپنسر سیلور داشته بود. با آنچه که اسپنسر سیلور اختراع کرده بود می‌شد، متن سرود را بی‌دردسر و بدون اینکه به زمین بیفتد به کتاب چسباند و بعد هم راحت، آن را جدا کرد.

و اینگونه بود که کاغذ چسب‌دار یا همان کاغذ استیک به وجود آمد.
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:کاغذ چسب دار، چسب، اختراع، اختراع کاغذ چسبدار، اختراع چسب کاغذی،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 18

[ جمعه 13 فروردين 1395 ] [ 15:55 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
رولکس، یک شرکت ساعت‌سازی سوئیسی است که به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین برندهای سازنده ساعت‌های لوکس شناخته می‌شود. «هانس ویلسدورف» با استفاده از کمک‌های مالی شوهرخواهرش «آلفرد دیویس» در سال 1905 اقدام به تاسیس شرکت «ویلسدورف و دیویس» کرد.
 
وب سایت فرصت امروز - پروانه مسجل: رولکس، یک شرکت ساعت‌سازی سوئیسی است که به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین برندهای سازنده ساعت‌های لوکس شناخته می‌شود. «هانس ویلسدورف» با استفاده از کمک‌های مالی شوهرخواهرش «آلفرد دیویس» در سال 1905 اقدام به تاسیس شرکت «ویلسدورف و دیویس» کرد. این شرکت در ابتدا به تولید ساعت‌های مچی نمی‌پرداخت چرا که در آن زمان ساعت‌های مچی از نظر عموم مردانه محسوب نمی‌شد و ضمنا تولید این ساعت‌ها مشکلات فنی بسیاری را به همراه داشت.

مشکلاتی از قبیل سختی تولید موتور ساعتی که بتوان آن را در یک محفظه کوچک جای داد که با اندازه مچ فرد هماهنگی داشته باشد و ضمنا ساختن قابی که بتواند از ورود رطوبت و گرد و غبار به درون ساعت و در نتیجه خرابی موتور جلوگیری کند، نمونه‌ای از این مشکلات فنی بود، اما برخلاف سایر تولیدکنندگان ساعت، ویلسدورف به‌زودی توانست بر این ترس غلبه کرده و با حرکت به سمت ساخت ساعت‌های مچی، تمام‌ این مشکلات را کنار بزند. 

رولکس برندی که اورست را فتح کرد
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:رولکس، موفقیت رولکس، برند ساعت، برند رولکس، ساعت سوئیسی، ویلسدورف، آلفرد دیویس،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 19

[ پنجشنبه 12 فروردين 1395 ] [ 16:31 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
افراد موفق خصوصیت‌های مشترک زیادی با یکدیگر دارند. یکی از بارزترین این مشخصه‌ها، استفاده از تجربیات دیگر افراد موفق و با تجربه، در انجام کارها و اتخاذ تصمیم‌ها است.
 
zoomit.ir - مهدی زارع: افراد موفق خصوصیت‌های مشترک زیادی با یکدیگر دارند. یکی از بارزترین این مشخصه‌ها، استفاده از تجربیات دیگر افراد موفق و با تجربه، در انجام کارها و اتخاذ تصمیم‌ها است. در علم کارآفرینی، به این افراد با تجربه، منتور (Mentor) گفته می‌شود. منتور فردی است که تجربیات خود را در اختیار کارآفرین قرار می‌دهد، ولی تصمیم‌گیری را به خود او واگذار می‌کند.
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:الگوی افراد موفق، تجربیات، افراد موفق، تجربه، تجربیات افراد موفق، منتور، الگو،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 18

[ پنجشنبه 12 فروردين 1395 ] [ 15:7 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
بر اساس تحقیقات تازه ی شرکت تحلیل ژنتیک 23andMe، مشخص شده است سحرخیز بودن یا شب زنده دار بودن افراد می تواند ریشه در DNA آنها داشته باشد.
 
وب سایت دیجیاتو - پیام ادیب: بر اساس تحقیقات تازه ی شرکت تحلیل ژنتیک 23andMe، مشخص شده است سحرخیز بودن یا شب زنده دار بودن افراد می تواند ریشه در DNA آنها داشته باشد. نتایج این پژوهش تازه که اخیراً در نیچر کامیونیکیشنز منتشر شده است، به ۱۵ نقطه ی متفاوت از مولکول DNA اشاره دارند که گفته می شود با این موضوع ارتباط دارند. محققان این پژوهش، داده های خود را از نمونه ی بسیار بزرگی مشتمل بر بیش از ۸۹۰۰۰ مشتری این شرکت در سرتاسر جهان دستچین کردند که موافقت خود را با مشارکت در این تحقیق اعلام کرده بودند. همه ی این هشتاد و نه هزار نفر، در ازای گزارشی آنلاین در مورد DNA خود، نمونه ی بزاق شان را با استفاده از کیت های نمونه برداری خانگی در اختیار 23andMe قرار دادند.

چرا باید سحرخیز باشیم؟
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:سحر خیز، سحرخیز، برنامه، زود خوابیدن، خواب شب، زود بیدار شدن،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 17

[ پنجشنبه 12 فروردين 1395 ] [ 15:2 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
وقتی به سراغ حوزه اسباب‌بازی کودکان می‌رویم، شرکت دانمارکی لگو یکی از معروف‌ترین برند‌های دنیا در این شاخه است. این شرکت از زمان تاسیس آن در سال 1932 با رشدی چشمگیر تبدیل به یک شرکت جهانی شده است.
 
وب سایت فرصت امروز - احسان صفاپور: وقتی به سراغ حوزه اسباب‌بازی کودکان می‌رویم، شرکت دانمارکی لگو یکی از معروف‌ترین برند‌های دنیا در این شاخه است. این شرکت از زمان تاسیس آن در سال 1932 با رشدی چشمگیر تبدیل به یک شرکت جهانی شده است.
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:اسباب بازی، اسباب بازی لگو، راز موفقیت، موفقیت، موفقیت اسباب بازی لگو،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 15

[ پنجشنبه 12 فروردين 1395 ] [ 12:8 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
همه‌ی افراد در مورد عادات صبحگاهی صحبت می‌کنند تا به موجب آن صبح خود را به خوبی آغاز کنند. اما به پایان رساندن روز نیز می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. آیا می‌دانید چرا؟
 
وب‌سایت خوارزمی: همه‌ی افراد در مورد عادات صبحگاهی صحبت می‌کنند تا به موجب آن صبح خود را به خوبی آغاز کنند. اما به پایان رساندن روز نیز می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. آیا می‌دانید چرا؟ زمانی که بحث خوشحالی به میان می‌آید، ذهن شما به درستی و به طور کامل عمل نمی‌کند، در واقع ذهن شما تقلب می‌کند و شما را گول می‌زند. دنیل کانمن، برنده‌ی جایزه‌ی نوبل و نویسنده‌ی کتاب «به آرامی و به سرعت فکر کنید»، نشان داده است که ذهن شما در حقیقت تنها دو چیز را در مورد یک رویداد یا اتفاق به یاد می‌آورد:

۱- نقطه‌ی اوج احساسات
۲- پایان

برنامه‌ عصرگاهی ۵ مرحله‌ای که شما را شادتر می‌کند
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:برنامه عصر گاهی، برنامه، برنامه ریزی، پیش بینی، خوشبختی، تعطیلات، محیط کار، آرامش،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 20

[ چهارشنبه 11 فروردين 1395 ] [ 12:36 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
شرکت «ایکیا» ارائه‌دهنده گستره وسیعی از مبلمان و محصولات خانگی با طراحی‌های جالب توجه و کاربردی است. قیمت محصولات این شرکت نیز بسیار رقابتی بوده و تقاضای دامنه وسیعی از مشتری‌ها را پوشش می‌دهد.
 
وب سایت فرصت امروز - احسان صفاپور: شرکت «ایکیا» ارائه‌دهنده گستره وسیعی از مبلمان و محصولات خانگی با طراحی‌های جالب توجه و کاربردی است.  قیمت محصولات این شرکت نیز بسیار رقابتی بوده و تقاضای دامنه وسیعی از مشتری‌ها را پوشش می‌دهد. در واقع، این ایده همواره مورد توجه ایکیا بوده که از زمان طراحی و توسعه محصول تا زمان عرضه آن، چگونه تعاملی مثبت و سازنده با مشتری‌ها برقرار کند. 

ایکیا و راز پول توجیبی آینگوار
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:موفقیت شرکت ایکیا، موفقیت، شرکت ایکیا، پول تو جیبی،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 10

[ چهارشنبه 11 فروردين 1395 ] [ 12:22 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما
جامعه اروپا و به خصوص آلمان در سال های گذشته و پس از موج مهاجرت آسیایی ها و آفریقایی ها به این کشور حسابی چندفرهنگی شده است.
 
هفته نامه تماشاگران امروز - رسول مجیدی: جامعه اروپا و به خصوص آلمان در سال های گذشته و پس از موج مهاجرت آسیایی ها و آفریقایی ها به این کشور حسابی چندفرهنگی شده است. حالا دیگر در قلب آلمان خبری از احساسات نژادپرستی نیست و پلورالیسم (تکثرگرایی) فکری جای همه تفکرات قبلی را گرفته است. به همین خاطر اصلا بعید نیست که هر از چندگاهی اخبار موفقیت مهاجران جامعه آلمان و سایر ممالک غربی را بخوانیم. 
Iranian mod
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:مد ایرانی، مدل لباس ایرانی، لباس عشایر ایران، طراح موفق لباس، طراح لباس عشایر،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 11

[ سه شنبه 10 فروردين 1395 ] [ 11:46 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

 

-آیس پک,موسس آیس پک,موفق ها,موفقیت,برتر,مجله برتر,روانشناسی

 

زندگینامه موسس آیس پک!

 

آقای بابک بختیاری متولد ۱۳۵۷ اهل تهران موسس و صاحب امتیاز فروشگاه های زنجیره ای آیس پک و مدیر عامل شرکت آیس پک ایرانیان که محصول آیس پک اختراع ایشان بوده و هیچگونه نمونه مشابهی در جهان نداشته است.
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:آیس پک، راز موفقیت آیس پک، موسسه آیس پک، موفقیت،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 16

[ دوشنبه 02 فروردين 1395 ] [ 11:7 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

 

عشق به زندگی بهتر

جوی کلارک، کسی که با دهانش نقاشی می‌کشد…

“باید به آن‌چه که نقاشی می‌کنید عشق بورزید” این باور جوی کلارک است. او بهترین روزهای زندگی‌اش را در میان باغچه و گل گذرانده و حالا، سال‌ها پس از درگیری با بیماری و ناتوانی، عشق او به رشد و پرورش گیاهان، به او الهام بخشیده تا در نقاشی‌هایش دید دلنشین‌تر و دقیق‌تری از گل و طبیعت ارایه دهد.

جوی در بچگی به علت بیماری مادرش که به نوعی اختلال نادر دستگاه عصبی مبتلا بود با مشکلات فراوانی روبه‌رو شد. او نمی‌دانست که این بیماری ارثی است. زمانی که می‌خواست خود را برای امتحانات آماده کند، متوجه شد که پاهایش به شکلی غیرمتعارف رشد می‌کنند.

ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:زندگی بهتر، داستان موفقیت، داستان زندگی جوی کلارک، جوی کلارک،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 14

[ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ 0:44 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

جاده موفقیت


طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:جاده موفقیت، مسیر موفقیت،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 12

[ جمعه 28 اسفند 1394 ] [ 12:14 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

 

افراد موفق برای غلبه بر افکار منفی چه می کنند؟مغز ما برای تطبیق با زندگی مدرن امروز با دشواری روبه‌رو است. این امر به‌خصوص زمانی که صحبت از مواجهه با نااطمینانی می‌شود، بیشتر قابل درک خواهد بود. اگر بخواهیم واضح‌تر توضیح دهیم اگر شما ترفندهای درست را بدانید، می‌توانید بر خواسته‌های غیرمنطقی مغزتان غلبه کنید و به‌طور موثر نااطمینانی را کنترل کنید.

11استراتژی برتر برای رسیدن به موفقیت

سبک زندگی - مجله اینترنتی آتاایران : زمانی که مغز ما با نااطمینانی روبه‌رو می‌شود، خودش را با آن وفق می‌دهد چرا که مغز انسان برای عکس‌العمل در برابر ترس برنامه‌ریزی شده است. در مطالعه اخیر، کاتک یک متخصص در اقتصاد مبتنی بر عصب‌شناسی(Neuroeconimcs یک شاخه جدید از دانش است که نقطه تلاقی روانشناسی، اقتصاد و عصب‌شناسی است و هدف از آن بررسی تصمیمات انسان از دید این علوم است) مغز انسان را هنگامی که مجبور به شرط‌بندی نامطمئن می‌شود، مورد پژوهش قرار داده است. شرط‌بندی‌هایی که مجبور بودیم در مبنای منظمی در کسب و کارمان آنها را اتخاذ کنیم.هر چه افراد، اطلاعات کمتری برای شروع داشته باشند، احتمال اتخاذ تصمیمات نامعقول بیشتر می‌شود
.

ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:استراتژی موفقیت، موفقیت، 11 استراتژی موفقیت،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 12

[ دوشنبه 24 اسفند 1394 ] [ 12:43 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها علاوه بر اینکه یک دوره خداشناسی را برای ما به تصویر می کشد به خوبی میتوان با تکرا رآنها ویژگی ای مثبتی را به ضمیر نا خود اگاه خود وارد کنیم

اسرار موفقیت در تسبیحات حضرت زهرا (ع)
 


در نگاه اجمالی به آیات الهی و نسخه های طلایی که خداوند متعال برای رسیدن به موفقیت در همه ابعاد دنیوی و اخروی برای ما بیان کرده است با تکرار بعضی از آیات و داستان های قرآن کریم روبرو میشویم و اصولا در نگاهی گسترده تر می توان تکرار بعضی از عبادت ها از جمله نمازهای پنجگانه را در دین مشاهده کرد

حال چرا برخی از اعمال و عبادات نیاز به تکرار و استمرار دارند دلائل زیادی بیان شده که در این نوشته به بیان یکی از آنها می پردازیم .

 

ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:تسبیحات حضرت زهرا،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 13

[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 16:11 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

تفاوت اول:
افراد ثروتمند گیرنده و درخواست کننده های عالی هستند.
افراد فقیر گیرنده و درخواست کننده های ضعیفی هستند.

مجله آنلاین ایران‌سان | www.IranSun.net

ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت، متفرقه،
برچسب ها:15 تفاوت مهم افراد ثروتمند و فقیر، تفاوت افراد ثروتمند و فقیر، ثروتمند، فقیر،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 21

[ پنجشنبه 13 اسفند 1394 ] [ 16:33 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما

اسنیکرز؛ داستان یک موفقیت در صنعت شکلات

وب سایت فرصت امروز – جواد بیات: شیرینی و شکلات از فراگیرترین خوراکی‌های همه مردم دنیاست، این دسته از مواد‌غذایی همیشه مورد توجه همه سنین، مخصوصا کودکان و نوجوانان بوده و هست. در این بین یکی از نام‌های تولیدکننده شکلات که می‌توان گفت برای همه مردم دنیا آشناست اسنیکرز است. این برند نام تجاری شیرینی‌های ساخته شده توسط شرکت مارس است که شامل نوقا با کارامل و بادام زمینی است و با لایه‌ای مرکب از شکلات و شیر پوشیده شده است.

 

فرانک مارس در سال ۱۸۸۳ در مینه‌سوتای امریکا متولد شد. مادر او دستی در تولید آبنبات‌های خانگی داشت که همین مسئله موجب شد فرانک در دوران کودکی‌اش به همراه مادرش این کار را یاد بگیرد و بعدها در دوران دبیرستان در سن ۱۹ سالگی می‌توانست به تنهایی آبنبات درست کند و آنها را بفروشد، به‌گونه‌ای که تولید و فروش آبنبات تبدیل به شغل دائمی فرانک شد و بعد از ازدواجش هم به همراه همسرش در آشپزخانه آبنبات درست می‌کرد.

اسنیکرز؛ داستان یک موفقیت روزافزون در صنعت شکلات
ادامه مطلب ...طبقه بندي: ----، موفقیت،
برچسب ها:داستان موفقیت، شکلات اسنیکرز، شرکت شکلات، شرکت مارس، فرانک مارس،
امتياز : :: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
تعداد بازديد مطلب : 13

[ یکشنبه 09 اسفند 1394 ] [ 13:52 ] [ محسن ]

[ نظرات () ]

محبوب کن - فیس نما